Bahçeli'den Birlik Çağrısı

Bahçeli, CHP' ye seslenerek Naz etme, kapris yapma gel birlikte halledelim dedi.

Bahçeli'den Birlik Çağrısı

Bahçeli, CHP' ye seslenerek Naz etme, kapris yapma gel birlikte halledelim dedi.

15 Kasım 2016 Salı 11:42
Bahçeli'den Birlik Çağrısı

Huzurumuza kasteden odaklar faaldir. Mücadelmiz gevşemeyecektir. Türkiye üzerinde hesap yapanlar yine kaybedecektir.

Terör saldırılarına rağmen dayanacak, sabredecek ve mutlaka saldırıları boşa çıkaracağız. 

Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk şehit düşmüştür. Evladının kaymakam olmasıyla grurulanan babasının duruşu da hayranlık vericidir. Herkese ders verir nitelikte konuşmuştur. Fatih'ler oldukça, baba Asım'lar dimdik durdukça, Allah bu millete yeni bir İstiklal Marşı yazdırmayacaktır.

Terörle mücadele zor ve yüksek maliyetli bir süreçtir. Türkiye çok sayıda kanlı örgütün direkt hedefindedir. Sözde gelişmiş ülkeler ne yazıktır ki terör örgütleriyle kapalı ilişki halindedir... Caniler Avrupa'da baştacı edilmektedir. 

Milletvekli dokunulmazlıklarının kaldırılmasından sonra mahkeme çağrılarını dikkate almayan HDP'lilerin hukukun önüne çıkarılmaları Avrupa'yı ayağa kaldırmıştır... HDP'Liler için kıyameti koparan Avrupalılar, hayatlarını kaybeden mazlumlar karşısında sessiz kaldı. Avrupalıların yanlı tavırları ne HDP'yi ne de PKK için yeterli olmayacaktır. 

HDP'li milletvekillerinin tutuklanmasından sonra tehdit dozu yüksek mesajlar verenler önce kendilerine bakmalıdırlar... 

Avrupa Birliği, hendeklerden özyenetim çıkarmaya çalışanların yanındadır... Dostluk ve müttefik demek terör örgütlerine yardım ve yataklık demek değildir. Terör bir insanlık suçudur ve hibir şekilde haklı çıkamayacaktır. Türkiye, egemenlik haklarından taviz verecek çakma bir devlet değildir. Türkiye ne karanlıkta yatacak ne de kara düş görecektir...

PKK'NIN BRÜKSEL LOBİSİ

Avrupalı olmanın ibresi kimliksizlikse rahat olsunlar eğri bacaklı o masada oturmayız. Diyeceğim odur ki kimseye ihtiyacımız olmayacağından biz bize yeteriz. AB komisyonun hazırladığı değerlendirme raporu yayınlandı.Türkiye ilerleme raporuda kamuoyuna yansımıştır. HDP'lilerin tutuklanması endişe verici bir durum olarak gösterilmektedir. Bu rapor tarafkir bir rapor olarak ele alınarak Avrupalı zihniyetinin aklı hala çözüm sürecine kalmıştır. İlerleme raporunda dikkat çeken diğer konu medya kuruluşlarının kapatılması eleştirilmiştir. Şu işe bakınız ki Türkiye'nin terörle mücadele kanununun AB müktesebatıyla uyumlu olmadığı söylenmiştir. Ülkemizin beka mücadelesi verdiği böyle bir durumda bu rapor kusurludur. Serbest dolaşım için terörle mücadeleden taviz verelim isteniyor. Kim istiyor? PKK'nın Brüksel lobisi.

BAHÇELİ'DEN ERDOĞAN'A DESTEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belarus dönüşü dile getirdiği düşünceleri bize göre anlamlıdır. Eğer istemiyorlarsa açıkca söylesinler. Biz de halkımıza gideriz ve halkımız ne istiyorsa onu yaparız. Millet sözün sahibidir. Şayet AB süreci uzayacak müzakereler kesintiye uğrayacaksa Türkiye'nin milli onurunu savunmak her vatanseverin görevidir. AB bizim için zorunlu değildir. Türkiye'yi tehdit eden AP Başkanı Schulz'u haddini ve hududunu bilmeye davet ediyoruz.

İÇİMİZDEKİ CLİNTON LOBİSİNE RAĞMEN TRUMP İPİ GÖĞÜSLEDİ

Trump tüm bahisçileri siyasi teorisyenleri yeni yetme kaşifleri ters köşeye yatırmışlardır. ABD'deki başkanlık seçimini kendi vatandaşlarından daha çok düşünen çevrelerin mevcudiyeti kaygı vericidir. Seçimden bir gün önce yüzde 99 Hillary manşeti atan gazeteler, kazanan kaybeden tercihini çoktan yapmıştı. Hatırlarsanız Hillary Clinton manşeti atanlar zafer turuna çıktı. İçimizdeki Clinton lobisine rağmen rağmen Trump ipi göğüsledi. Clinton'un seçilmemesi alayını birden şoke etmiştir. Sosyal ve ekonomik tepkiler siyasal bir kimlik kazanmıştır. Nihayetinde Trumpsız Abd hayali kuranlar sandığa sıkışmıştır. Önemli olan püf nokta bu ülkeye başkanlık edecek şahsın nasıl bir siyaset izleyeceğidir. Türkiye-ABD ilişkilerine katacağı yeni anlamdır önemli olan. Estirilen kötümserlik rüzgarlarına ihtiyatlı yaklaşıyoruz. Yeni başkandan arzumuz ilk olarak FETÖ ile mücadelemize destek vermesi ve Pensilvanya'daki haini şartsız teslim etmesidir. İkinci olarak Ortadoğuda kurulan sakat ilişkilerden vazgeçilmesidir. Üçüncü olarak da ABD-Türkiye ilişkilerinin güçlendirilmesidir.

ERDOĞAN'IN "AB REFERANDUMU" AÇIKLAMASI

Erdoğan "Bizi istemiyorlarsa açıkça söylesinler, halkımıza sorarız" diyor. AB seçeneksiz ve mecbur olduğumuz bir oluşum değildir. Türkiye gerekirse kendi yağında kavrulacaktır. Bu cevher Türk milletinde vardır, yeter ki görmesini bilelim. Onurlu birliktelik yerine onursuz ve omurgasız bir birliktelik için sürekli itilmemeliyiz. Biz Türkiye'yiz büyük ve yenilmez Türk milletiyiz.

YENİ ANAYASA ÇALIŞMALARI

Meselmiz kimin ne olacağı değildir. 15 Temmuz'dan sonra bambaşka Türkiye vardır. Vakit varken Türkiye'nin önünü açalım.

Çalışmalar sonlandıktan sonra Gerekirse milletimizden görüş almaktan çekinmeyelim.

Türk siyaseti ucuz hesap yapmadan çatışma ve çekilşmeye kapılmadan Türkiye'nin ana meselelerine çözüm getirmeye mecburdur.

AKP'nin Anayasa metni tarafımıza resmen iletilmiştir. Katıldığımız ve katılmadığımız maddeleri teke tek belirliyoruz.

"CHP NAZ ETMEMLİ KAPRİS YAPMAMALI"

Bu süreçte CHP naz etmemeli, kapris yapmamalı, geri durmamalıdır. Başbakan'a kapıları açıksa ki öyle söylüyorlar, 'teklifi bir de biz görelim' diyorlarsa, buyursunlar kafa kafaya verelim, el ele, omuz omuza, gönül gönüle fiili açmazı giderelim. Gelin Türkiye'yi kamburlarından birlikte kurtaralım. Gelin barikatları birer birer yıkalım.

Son Güncelleme: 15.11.2016 14:38
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.